Aglaia moet helaas verstek geven. Nieuw slachtoffer: Stefaan Van EspenSander schreef:Aglaia Vannieuwenhuyse en Sander Vannieuwenhuyse komen ook graag terug!
3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Aangepast!Sander schreef:Aglaia moet helaas verstek geven. Nieuw slachtoffer: Stefaan Van EspenSander schreef:Aglaia Vannieuwenhuyse en Sander Vannieuwenhuyse komen ook graag terug!
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - ...
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - ...
6. Stef Claes - ...
7. Lars Dullaert - Peter Janssens
8. Karel Decorte - Robbe Schepens
9. Pauline Libeert - ...
10. Janne Degryse - Julie Francq
11. Thijs Ameye - ...
12. Tom Vansteenbrugge - ...
13. Sander Nerinckx - ...
14. Pieter Martin - Jan Walraven
15. Daphné Van den Steen - ...
16. Stefaan Van Espen - Sander Vannieuwenhuyse
17. Michiel Denys - Dieter Rommel
18. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
Wachtrij:
1. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
2. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
In overleg met de cafébaas is beslist om de zaal wat te herschikken zodat er 2 duo's extra kunnen zitten en er dus plaats is voor 20 duo's. De twee duo's op de wachtrij komen dus bij het deelnemersveld.
Deelnemerslijst:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - Kristof Fonteyn
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - ...
6. Stef Claes - ...
7. Lars Dullaert - Peter Janssens
8. Karel Decorte - Robbe Schepens
9. Pauline Libeert - ...
10. Janne Degryse - Julie Francq
11. Thijs Ameye - ...
12. Tom Vansteenbrugge - ...
13. Sander Nerinckx - ...
14. Pieter Martin - Jan Walraven
15. Daphné Van den Steen - ...
16. Aglaia Vannieuwenhuyse - Sander Vannieuwenhuyse
17. Michiel Denys - Dieter Rommel
18. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
19. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
20. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
Deelnemerslijst:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - Kristof Fonteyn
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - ...
6. Stef Claes - ...
7. Lars Dullaert - Peter Janssens
8. Karel Decorte - Robbe Schepens
9. Pauline Libeert - ...
10. Janne Degryse - Julie Francq
11. Thijs Ameye - ...
12. Tom Vansteenbrugge - ...
13. Sander Nerinckx - ...
14. Pieter Martin - Jan Walraven
15. Daphné Van den Steen - ...
16. Aglaia Vannieuwenhuyse - Sander Vannieuwenhuyse
17. Michiel Denys - Dieter Rommel
18. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
19. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
20. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Corneel mag op 't WC plaatsnemen
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Of op de schoot van de jurySander schreef:Corneel mag op 't WC plaatsnemen
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Stef Claes en Alexander Van Den Eijnden fuseren tot 1 duo, waardoor Kurt Van Rossem van de wachtrij naar het deelnemersveld springt.
Huidige deelnemerslijst:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - Kristof Fonteyn
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - ...
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - ...
11. Tom Vansteenbrugge - ...
12. Sander Nerinckx - ...
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Daphné Van den Steen - ...
15. Aglaia Vannieuwenhuyse - Sander Vannieuwenhuyse
16. Michiel Denys - Dieter Rommel
17. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
18. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
19. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
20. Kurt Van Rossem - ...
Voorlopig staan er geen teams meer op de wachtrij. Wie wil kan dus inschrijven op de wachtrij, als er nog een duo zou afzeggen komt er plaats vrij.
Huidige deelnemerslijst:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - Kristof Fonteyn
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - ...
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - ...
11. Tom Vansteenbrugge - ...
12. Sander Nerinckx - ...
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Daphné Van den Steen - ...
15. Aglaia Vannieuwenhuyse - Sander Vannieuwenhuyse
16. Michiel Denys - Dieter Rommel
17. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
18. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
19. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
20. Kurt Van Rossem - ...
Voorlopig staan er geen teams meer op de wachtrij. Wie wil kan dus inschrijven op de wachtrij, als er nog een duo zou afzeggen komt er plaats vrij.
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Bij mij mag je als compagnon: Mathias Van Ruyskensvelde plaatsen.
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Oke, bijgewerkt!Snerinckx schreef:Bij mij mag je als compagnon: Mathias Van Ruyskensvelde plaatsen.
Huidige deelnemerslijst:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - Kristof Fonteyn
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - ...
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - ...
11. Tom Vansteenbrugge - ...
12. Sander Nerinckx - Mathias Van Ruyskensvelde
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Daphné Van den Steen - ...
15. Aglaia Vannieuwenhuyse - Sander Vannieuwenhuyse
16. Michiel Denys - Dieter Rommel
17. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
18. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
19. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
20. Kurt Van Rossem - Patrick Vandenhoeck
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
De zes gewone rondes, de tafelronde en de theorievragen zijn ondertussen klaar. Enkel de alfabetronde moet nog afgewerkt worden (maar is ruwweg klaar).
Er zijn ongeveer evenveel fragmenten uit de periode 2000-2008 als uit de periode 2009-2016. De verdeling van de genres is als volgt:
Nederlandstalig: 6
Metal/hardrock: 4
Rap & Hiphop (zowel commercieel als alternatief): 11
Pop & Ultratophitjes: 12
Indie & Rock (waaronder oa. singer songwriter, postrock, folk, punkrock, lo-fi...): 44
House, abstracte elektronische muziek en feestmuziek: 10
Met deze verdeling, die uiteraard niet absoluut is, zal de quiz dus in de lijn liggen van de vorige twee quizzen.
Er zijn ongeveer evenveel fragmenten uit de periode 2000-2008 als uit de periode 2009-2016. De verdeling van de genres is als volgt:
Nederlandstalig: 6
Metal/hardrock: 4
Rap & Hiphop (zowel commercieel als alternatief): 11
Pop & Ultratophitjes: 12
Indie & Rock (waaronder oa. singer songwriter, postrock, folk, punkrock, lo-fi...): 44
House, abstracte elektronische muziek en feestmuziek: 10
Met deze verdeling, die uiteraard niet absoluut is, zal de quiz dus in de lijn liggen van de vorige twee quizzen.
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Daphné Van den Steen moet helaas verstek geven voor de quiz maandag, waardoor er weer één team kan inschrijven.
Wie mij dus snel laat weten dat hij/zij wil meespelen, wordt toegevoegd aan de deelnemerslijst.
Huidige deelnemerslijst:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - ...
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - Jonas De Vrieze
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - Matthias Deconinck
11. Tom Vansteenbrugge - Steven Fauconier
12. Sander Nerinckx - Mathias Van Ruyskensvelde
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Aglaia Vannieuwenhuyse - Sander Vannieuwenhuyse
15. Michiel Denys - Dieter Rommel
16. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
17. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
18. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
19. Kurt Van Rossem - Matthias Verriest
Wie mij dus snel laat weten dat hij/zij wil meespelen, wordt toegevoegd aan de deelnemerslijst.
Huidige deelnemerslijst:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - ...
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - Jonas De Vrieze
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - Matthias Deconinck
11. Tom Vansteenbrugge - Steven Fauconier
12. Sander Nerinckx - Mathias Van Ruyskensvelde
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Aglaia Vannieuwenhuyse - Sander Vannieuwenhuyse
15. Michiel Denys - Dieter Rommel
16. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
17. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
18. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
19. Kurt Van Rossem - Matthias Verriest
-
- Lead Singer
- Berichten: 148
- Lid geworden op: di 03 mei 2011, 07:22
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Arnout Willockx en Stéphanie Blancquaert schrijven ook nog graag in!
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Top, welkombeatinabox schreef:Arnout Willockx en Stéphanie Blancquaert schrijven ook nog graag in!
Huidige deelnemerslijst:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - ...
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - Jonas De Vrieze
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - Matthias Deconinck
11. Tom Vansteenbrugge - Steven Fauconier
12. Sander Nerinckx - Mathias Van Ruyskensvelde
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Aglaia Vannieuwenhuyse - Sander Vannieuwenhuyse
15. Michiel Denys - Dieter Rommel
16. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
17. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
18. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
19. Kurt Van Rossem - Matthias Verriest
20. Arnout Willockx - Stéphanie Blancquaert
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Je correctie van Aglaia naar Stefaan is verloren gegaan
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
Oeps inderdaad. Juiste versie:Sander schreef:Je correctie van Aglaia naar Stefaan is verloren gegaan
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - ...
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - Jonas De Vrieze
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - Matthias Deconinck
11. Tom Vansteenbrugge - Steven Fauconier
12. Sander Nerinckx - Mathias Van Ruyskensvelde
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Stefaan Van Espen - Sander Vannieuwenhuyse
15. Michiel Denys - Dieter Rommel
16. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
17. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
18. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
19. Kurt Van Rossem - Matthias Verriest
20. Arnout Willockx - Stéphanie Blancquaert
Re: 3e Zwarte Gat 2000+ Duomuziekquiz - Maandag 19 september
En ook het laatste duo is compleet, deze 40 gladiatoren betreden morgen de quizarena:
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - Dimitri Pollentier
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - Jonas De Vrieze
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - Matthias Deconinck
11. Tom Vansteenbrugge - Steven Fauconier
12. Sander Nerinckx - Mathias Van Ruyskensvelde
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Stefaan Van Espen - Sander Vannieuwenhuyse
15. Michiel Denys - Dieter Rommel
16. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
17. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
18. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
19. Kurt Van Rossem - Matthias Verriest
20. Arnout Willockx - Stéphanie Blancquaert
1. Filip Eggermont - Fredrik Den Donder
2. Frederik Tryssesoone - Raf Geusens
3. Sander De Bruyne - Dimitri Pollentier
4. Brecht Vanderstraeten - Maxim Verplanken
5. Alexander Van den Eijnden - Stef Claes
6. Lars Dullaert - Peter Janssens
7. Karel Decorte - Robbe Schepens
8. Pauline Libeert - Jonas De Vrieze
9. Janne Degryse - Julie Francq
10. Thijs Ameye - Matthias Deconinck
11. Tom Vansteenbrugge - Steven Fauconier
12. Sander Nerinckx - Mathias Van Ruyskensvelde
13. Pieter Martin - Jan Walraven
14. Stefaan Van Espen - Sander Vannieuwenhuyse
15. Michiel Denys - Dieter Rommel
16. Dimitri Arbyn - Johan Verhoeven
17. Luk De Ceukelaire - Sven De Maegt
18. Corneel De Ridder - Aroen De Ridder
19. Kurt Van Rossem - Matthias Verriest
20. Arnout Willockx - Stéphanie Blancquaert